Skarpety trekkingowe Performance Light Hiker

numer katalogowy: 2000


Wybierając się na wyprawę, chcesz wiedzieć czy twoje stopy będą odpowiednio chronione przed zimnem i nie będą się pociły. Nasze skarpety trekkingowe Performance Light Hiker są wykonane z najszybciej schnących włókien. Zamiast gromadzenia się wilgoci na powierzchni, wyjątkowa opatentowana mieszanka włókien naturalnych i syntetycznych (Dri-Release®) aktywnie przyspiesza sposób uwalniania się wilgoci. Powoduje ona najszybsze przenikanie wody i potu na zewnątrz z wszystkich dostępnych na rynku materiałów. Zastosowana w skarpetkach Performance Light Hiker technologia Freshguard® zapobiega dodatkowo powstawaniu przykrego zapachu. Używając tych skarpet nie odczujesz swędzenia czy lepkości stóp, nie elektryzują się a co ważne są cieplejsze niź skarpety wykopnane w 100% z wełny.

Skład skarpetek trekkingowych Performance Light Hiker:

60% Poliester (Dri-Release®),
25% Poliamid,
10% Wełna (Merino),
5% Elastan.

Instrukcja prania skarpetek Silverpoint:

Aby uzyskać najlepsze efekty, prać zawsze na lewej stronie. Prać z podobnymi kolorami. Nie używać płynów do płukania/zmiękczania. Nie wybielać. Nie prasować. Nie czyścić chemicznie. Można prać używając programu wełna (30°C) w przypadku braku prać w 30°C z zachowaniem ostrożności. Nie suszyć w suszarce.

Kolory i rozmiary skarpetek Performance Light Hiker:

czarne - S (36-39), M (38-42), L (43-46), XL (47+)
granatowe - S (36-39), M (38-42), L (43-46)
siwe - S (36-39), M (38-42), L (43-46)
fioletowe - S (36-39), M (38-42)

Kategoria: Skarpety

Marka: Silverpoint Outdoor

Cena katalogowa: 45.90 zł

skarpety trekkingowe Performance Light Hiker z krótkim opisem
skarpety trekkingowe Performance Light Hiker w kolorze czarnym
skarpety trekkingowe Performance Light Hiker w kolorze fioletowym
skarpety trekkingowe Performance Light Hiker w kolorze siwym
skarpety trekkingowe Performance Light Hiker w kolorze granatowym
skarpety trekkingowe różne rodzaje w opakowaniu


skarpety, skarpety trekkingowe, skarpety trekkingowe męskie, skarpetki trekkingowe, skarpety trekkingowe damskie, ciepłe skarpetki, skarpety trekkingowe na lato, skarpety wełniane, skarpety antybakteryjne, skarpety turystyczne, skarpety trekkingowe opinie, skarpety trekkingowe jakie, skarpety trekkingowe całoroczne