Skarpety trekkingowe Comfort Quarter Hiker

numer katalogowy: 1003


Tak samo jak skarpetki Comfort Hiker, skarpetki trekkingowe Comfort Quarter Hiker wykonane są przy użyciu antybakteryjnej przędzy technicznej (DRYTEX) produkowanej z dodatkiem srebra, środkiem przeciwdrobnoustrojowym przyjaznym dla skóry. Z biegiem czasu pot i wilgoć naturalnie wytwarzają grzyby, które z łatwością przylegają (mikroskopowo) do tkaniny i mogą produkować nieprzyjemne zapachy i przyśpieszać degradację materiału a nawet mogą wywoływać problemy zdrowotne. Dzięki zawartości srebra, DRYTEX® zwalcza takie problemy poprzez zapobieganie rozwojowi szerokiej grupy mikroorganizmów. Co więcej, DRYTEX® jest miękki w dotyku i delikatny jak bawełna a jednocześnie utrzymuje wilgoć z dala od skóry. Skarpety trekkingowe Comfort Quarter Hiker marki Silverpoint są idealne do długich wędrówek. Są one lżejsze, bardziej pasują do niskich butów trekingowych i półbutów niż Comfort Hiker. Jak sama nazwa mówi są one krótsze i bardziej komfortowe na lato.

Skład skarpetek trekkingowych Comfort Quarter Hiker:

35% Poliester (Drytex ®),
35% Bawełna,
15% Poliamid,
10% Poliester,
5% Elastan.

Instrukcja prania skarpetek Silverpoint:

Aby uzyskać najlepsze efekty, prać zawsze na lewej stronie. Prać z podobnymi kolorami. Nie używać płynów do płukania/zmiękczania. Nie wybielać. Nie prasować. Nie czyścić chemicznie. Można prać używając programu wełna (30°C) w przypadku braku prać w 30°C z zachowaniem ostrożności. Nie suszyć w suszarce.

Kolory i rozmiary skarpetek Comfort Quarter Hiker

granatowe / melanż - S (36-38), M (38-42), L (43-46), XL (47+)
różowe / melanż - S (36-38), M (38-42)

Kategoria: Skarpety

Marka: Silverpoint Outdoor

Cena katalogowa: 33.90 zł

skarpety trekkingowe Comfort Quarter Hiker w kolorze granatowym
skarpety trekkingowe Comfort Quarter Hiker w kolorze rożowym


skarpety, skarpety trekkingowe, skarpety trekkingowe męskie, skarpetki trekkingowe, skarpety trekkingowe damskie, skarpety do chodzenia po górach, ciepłe skarpetki, skarpety trekkingowe na lato, skarpety DRYTEX®, skarpety antybakteryjne, skarpety trekkingowe zimowe, skarpety ze srebrem, skarpety turystyczne, skarpety trekkingowe opinie, skarpety trekkingowe frota, skarpety trekkingowe jakie