Skarpety trekkingowe Comfort Hiker

numer katalogowy: 1000


Podczas wędrówek wśród natury, ostatnią rzeczą jaką potrzebujesz jest dyskomfort spoconych nóg. Nasze skarpety trekkingowe Comfort Hiker zawierają DRYTEX®, antybakteryjną przędzę techniczną produkowaną z dodatkiem srebra, środkiem przeciwdrobnoustrojowym przyjaznym dla skóry. Z biegiem czasu wilgoć i pot naturalnie wytwarzają grzyby, które przylegają (mikroskopowo) do tkaniny i mogą wywoływać problemy zdrowotne, produkować nieprzyjemne zapachy i przyśpieszać degradację materiału. Dzięki zawartości srebra, DRYTEX® zwalcza takie problemy poprzez zapobieganie rozwojowi szerokiej grupy mikroorganizmów. Co więcej, DRYTEX® jest miękki w dotyku i delikatny jak bawełna a jednocześnie utrzymuje wilgoć z dala od skóry. Skarpety Silverpoint Comfort Hiker są idealne do najdłuższych wędrówek.

Skład skarpetek trekkingowych Comfort Hiker:

35% Poliester (Drytex ®),
35% Bawełna,
15% Poliamid,
10% Poliester,
5% Elastan.

Instrukcja prania skarpetek Silverpoint:

Aby uzyskać najlepsze efekty, prać zawsze na lewej stronie. Prać z podobnymi kolorami. Nie używać płynów do płukania/zmiękczania. Nie wybielać. Nie prasować. Nie czyścić chemicznie. Można prać używając programu wełna (30°C) w przypadku braku prać w 30°C z zachowaniem ostrożności. Nie suszyć w suszarce.

Rozmiary skarpetek Comfort Hiker

S (36-38),
M (38-42),
L (43-46),
XL (47+).

Kolory skarpetek Comfort Hiker

czarne/melanż,
zielone/melanż,
ciemnoszare/melanż,
śliwkowe/melanż.

Kategoria: Skarpety

Marka: Silverpoint Outdoor

Cena katalogowa: 34.90 zł

skarpety trekkingowe Comfort Hiker w kolorze śliwkowym
skarpety trekkingowe Comfort Hiker w kolorze czarnym
skarpety trekkingowe Comfort Hiker w kolorze szarym
skarpety trekkingowe różne rodzaje w opakowaniu


skarpety, skarpety trekkingowe, skarpety trekkingowe męskie, skarpetki trekkingowe, skarpety trekkingowe damskie, skarpety do chodzenia po górach, ciepłe skarpetki, skarpety DRYTEX®, skarpety antybakteryjne, skarpety ze srebrem, skarpety turystyczne, skarpety trekkingowe opinie, skarpety trekkingowe frota