Skarpety trekkingowe All Season Wool Hiker

numer katalogowy: 1001


Skarpetki trekkingowe All Season Wool Hiker są doskonałym wyborem na każdą porę roku. Wełna zapewnia ciepło i odczucie luksusu a połączenie akrylu z polipropylenem odprowadza nadmiar wilgoci i nadaje włóknom szybkoschnące właściwości. Specjalne prążkowanie dzianiny w części łydki i stopy, umożliwiają skarpecie dokładne dopasowanie i zapobiegają zsuwaniu. Dobrany skład pozwala na liczne prania bez efektu kurczenia który występuje w przypadku wełny.
Polipropylen Siltex® to modyfikowana przędza polipropylenu o właściwościach antybakteryjnych. Przędze te ograniczają rozprzestrzenianie się infekcji poprzez zatrzymanie rozwoju bakterii i zwalczanie grzybów. Zatrzymują powstawanie nieprzyjemnych zapachów i nadają skarpetkom higieniczną świeżość. Bakteriostatyczny środek został zastosowany w rdzeniu przędzy, a nie na jej powierzchni, dzięki czemu nie migruje z tkaniny do skóry i pozostaje na stałe w tkaninie, nawet po wielokrotnym praniu.

Skład skarpetek trekkingowych All Season Wool Hiker:

60% Akryl,
20% Wełna,
15% Polipropylen (Siltex ® AG+),
5% Elastan.

Instrukcja prania skarpetek Silverpoint:

Aby uzyskać najlepsze efekty, prać zawsze na lewej stronie. Prać z podobnymi kolorami. Nie używać płynów do płukania/zmiękczania. Nie wybielać. Nie prasować. Nie czyścić chemicznie. Można prać używając programu wełna (30°C) w przypadku braku prać w 30°C z zachowaniem ostrożności. Nie suszyć w suszarce.

Kolory i rozmiary skarpetek All Season Wool Hiker

granatowe / melanż - S (36-38), M (38-42), L (43-46), XL (47+)
zielone - M (38-42), L (43-46), XL (47+)
śliwkowe / melanż - S (36-38), M (38-42)

Kategoria: Skarpety

Marka: Silverpoint Outdoor

Cena katalogowa: 44.90 zł

skarpety trekkingowe All Season Wool Hiker w kolorze granatowym
skarpety trekkingowe All Season Wool Hiker w kolorze zielonym
skarpety trekkingowe All Season Wool Hiker w kolorze śliwkowym


skarpety, skarpety trekkingowe, skarpety trekkingowe męskie, skarpetki trekkingowe, skarpety trekkingowe damskie, skarpety do chodzenia po górach, ciepłe skarpetki, skarpety trekkingowe na lato, skarpety wełniane, skarpety antybakteryjne, skarpety trekkingowe zimowe, skarpety ze srebrem, skarpety turystyczne, skarpety trekkingowe opinie, skarpety trekkingowe frota, skarpety trekkingowe jakie, skarpety trekkingowe całoroczne