Skarpetki trekkingowe dziecięce Kid’s Comfort Hiker

numer katalogowy: 5000


Skarpetki trekkingowe dziecięce Kid’s Comfort Hiker wykonane są z wysokiej jakości przędzy technicznej Drytex Thermical®. Ten innowacyjny produkt pozwala na cyrkulację powietrza pomiędzy skórą twojego dziecka i tkaniną, utrzymuje wilgoć z dala od skóry, utrzymuje ciepło ciała aby zachować skórę świeżą i suchą. Drytex Thermical® jest przyjemny w dotyku i wyjątkowo wytrzymały. Świetnie się go pierze, należy pamiętać o wywijaniu skarpetek na lewą stronę i nie suszeniu w suszarkach, wtedy te wspaniałe skarpetki dla dzieci Kid’s Comfort Hiker będą służyły bardzo długi czas.

Skład skarpetek trekkingowych dziecięcych Kid’s Comfort Hiker:

80% Poliester (Drytex Thermical®),
15% Poliamid,
5% Elastan.

Instrukcja prania skarpetek Silverpoint:

Aby uzyskać najlepsze efekty, prać zawsze na lewej stronie. Prać z podobnymi kolorami. Nie używać płynów do płukania/zmiękczania. Nie wybielać. Nie prasować. Nie czyścić chemicznie. Można prać używając programu wełna (30°C) w przypadku braku prać w 30°C z zachowaniem ostrożności. Nie suszyć w suszarce.

Kolory i rozmiary skarpetek dziecięcych Kid’s Comfort Hiker:

granatowe - 21-24, 25-27, 28-30, 31-34
siwe - 21-24, 25-27, 28-30, 31-34

Kategoria: Skarpety

Marka: Silverpoint Outdoor

Cena katalogowa: 25.90 zł

skarpetki trekkingowe dla dzieci Kid’s Comfort Hiker granatowe
skarpetki trekkingowe dziecięce Kid’s Comfort Hiker różowe


skarpetki, skarpety trekkingowe, skarpety trekkingowe dziecięce, skarpetki trekkingowe, skarpetki trekkingowe dla dzieci, ciepłe skarpetki, skarpetki dziecięce, skarpety trekkingowe na lato, skarpety turystyczne, skarpety trekkingowe opinie, skarpety trekkingowe jakie, skarpety trekkingowe całoroczne, skarpetki dla dzieci, skarpetki Drytex Thermical