Latarka czołowa SEARCH

latarka na głowę model SH647


Latarka czołowa Search to jeden z nowszych produktów firmy Silverpoint z rodzaju latarek na głowę. Strumień świetlny 210 lumenów, szeroki kąt i dwa tryby pracy czerwonego światła to główne cechy tej mocnej czołówki. Zamiast klasycznego paska na głowę wprowadzono wysokiej jakości sznurek (2mm) ułatwia noszenie kiedy jest mokry i pozwala na lepszą wentylację kiedy jest gorąco. Czołówka Search wyposażona została w dodatkowy pojemnik na baterie. Co umożliwia zamianę baterii w ciągu kilku sekund, bez konieczności ściągania latarki z głowy.

Parametry latarki na głowę SEARCH

Materiał latarki: ABS.
Typ żarówki: 1 x Cree 3W, 2 x białe LEDy i 2 x czerwone LEDy.
Tryby pracy czołówki: Cree LED słabe > mocne > boczne białe światło pełne > miganie > czerwone pełne > SOS - wyłączanie z dowolnego trybu.
Rodzaj soczewki: reflektor
Moc maksymalna: 210 Lumenów.
Czas świecenia latarki: 2-120 h.
Wodoodporność: IPX6 (ochrona przed silnymi strumieniami wody lub zalewaniem falą z dowolnego kierunku).
Typ baterii: 2 x baterie AA (w zestawie). Dodatkowy pojemnik na baterie umożliwiający szybką wymianę.
Wymiary produktu: 60 x 41 x 35 mm.
Pasek na głowę: wykonany z 2mm wysokiej jakości elastycznego sznurka dla lepszej wentylacji i obniżenia nacisku, łatwa regulacja.
Waga produktu: 181g z bateriami.

Kategoria: Latarka czołowa

Marka: Silverpoint Outdoor

Cena katalogowa: 220.00 zł

latarka czołowa SEARCH


latarka czołowa, latarka na głowę, latarka na czoło, latarka czołowa cena, lampka czołowa, lampka na czoło, latarka czołowa opinie, lampka na głowę, czołówka Search, latarka czołowa led, najlepsza latarka czołowa