Lampka turystyczna akumulatorowa CAMP II

numer katalogowy: SL7012


Lampka turystyczna akumulatorowa CAMP II jest nie tylko lampą lecz z powodzeniem może być używana jako latarka. Ma wbudowane gniazdo DC dzięki któremu możemy naładować akumulator oraz dynamo które się przyda gdy już się on rozładuje. Wbudowany akumulator można naładować do pełna za pośrednictwem dołączonego kabla USB podłączając do jakiegokolwiek urządzenia z portem USB. Podczas gdy jesteśmy np. w podróży przyda nam się ukryte na dnie pokrętło które wskrzesi naszą lampkę. I tak po 1 minucie kręcenia korbką będziemy mogli używać jej przez 9 minut (światło mocne) i 23 minuty (światło przyciemnione). Gdy Camp II jest złożony staje się latarką ze strumieniem świetlnym 22 lm, a gdy go rozciągniemy jest lampką rozświetlającą obszar wokół. Korzystając zarówno z lampki jak i latarki mamy do dyspozycji wszystkie tryby pracy, od światła białego słabego i mocnego, poprzez światło czerwone do światła alarmowego SOS. Dodatkowo zielony pierścień rozświetla się gdy jest ciemno, więc zawsze można ją znaleźć. Dodatkowym atutem Camp II jest obudowa która jest bardzo solidna oraz ochroni przed działaniem wody.

Parametry lampki CAMP II

Materiał: ABS.
Typ żarówki: 0.5 watt LED.
Tryby pracy: św. słabe > mocne > św. czerwone > SOS > wyłączone / zarówno przy wyborze lampki czy latarki wszystkie tryby są dostępne.
Moc maksymalna: 22 lumeny.
Czas świecenia: 2 h św. mocne, 6.5 h św. słabe przy pełnej baterii.
Czas ładowania:1 minuta nakręcania = 9 minut świecenia św.mocne lub 23 minuty światło przyciemnione.
Wodoodporność: odporna na zachlapania wodą.
Typ baterii: wbudowany akumulator.
Wymiary produktu: 62 x 131 mm.
Waga produktu: 191g.
Dodatki: kabel USB.
Opakowanie: pudełko kartonowe z okienkiem

Kategoria: Oświetlenie kempingowe

Marka: Silverpoint Outdoor

Cena katalogowa: 119.90 zł

Lampka turystyczna akumulatorowa CAMP II
Lampka turystyczna akumulatorowa CAMP II rozłożona
Lampka turystyczna akumulatorowa CAMP II zapakowana w pudełku


lampka turystyczna akumulatorowa, lampa usb, lampka akumulatorowa na dynamo, lampka ładowana przez USB, lampko-latarka turystyczna, lampa CAMP II, latarka z funkcją lampki, lampa akumulatorowa led, solidan lampka turystyczna, lampa turystyczna opinie, lampa turystyczna cena, lampka na dynamo, lampka z funkcją latarki